AK Parti’nin Kızılcahamam kamp programı aşikâr oldu

AK Parti, Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Kızılcahamam’da kampa giriyor.

Kızılcahamam’daki kamp 3 Haziran Cuma günü, Eliz Otel’de başlayacak.

Kampa; bakanlar, bakan yardımcıları, AK Parti Merkez Karar ve İdare Heyeti (MKYK), Merkez Disiplin Konseyi, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Heyeti, Siyasi Fazilet ve Etik Heyeti, Kurucular Konseyi, Genel Merkez Bayan ve Gençlik Kolları MKYK üyeleri, milletvekilleri ile ünite lider yardımcıları katılacak.

Erdoğan açılış konuşmasını yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumartesi günü açılış konuşmasını yapacağı kampta tıpkı gün, AK Parti Genel Lider Vekili Numan Kurtulmuş moderatörlüğünde ‘Genel Merkez ve TBMM Parti Küme Çalışmaları Oturumu’ yapılacak.

Parti kurmayları ve bakanlar sunum yapacak

Oturumunda, AK Parti Genel Lider Yardımcıları Erkan Kandemir ve Hamza Dağ ile AK Parti Küme Lideri İsmet Yılmaz birer sunum yapacak.

Güvenlik ve Dış Siyaset

AK Parti Genel Lider Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik moderatörlüğünde yapılacak ‘Güvenlik ve Dış Siyaset Oturumu’nda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu sunum yapacak.

İktisat gündemi

AK Parti Genel Lider Vekili Binali Yıldırım’ın moderatörlüğünde ‘Ekonomi’ başlıklı oturumda Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Lideri Göksel Aşan sunum yapacak.

Tarım ve güç

Kampın ikinci gününde, AK Parti Genel Lider Yardımcısı Hasret Güçlü moderatörlüğünde, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile Güç ve Alışılmış Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ‘tarım’ ve ‘enerji’ başlıklarında birer konuşma yapacak.

Kapanışı Cumhurbaşkanı yapacak

Genel istişare ve değerlendirmelerin akabinde, kamp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kapanış konuşmasıyla sona erecek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.