Bakan Nebati: Bahreyn’deki görüşmeler yapıcı geçti

Bakan Nebati: Bahreyn’deki görüşmeler yapıcı geçti

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Bahreyn ziyareti kapsamında gerçekleştirilen Türkiye-Bahreyn Karma Ekonomik Komisyon Toplantısı’na ilişkin bilgi verdi.

Bakan Nebati, şunları kaydetti:

“Türkiye-Bahreyn Karma Ekonomik Komisyon Toplantısı’na katılarak iki ülke arasındaki ekonomik ilişkileri derinlemesine ele aldığımız, ticari ilişkilerimizin önündeki engellerin aşılmasını sağlayacak adımları detaylı bir şekilde tartıştığımız önemli bir toplantı gerçekleştirdik. Bu kapsamda, ikili ilişkilerden karşılıklı yatırımlara, ticaretten sanayiye, yatırımdan sektörler arasındaki iş birliğine kadar pek çok farklı alanı kapsayan konulara ilişkin son derece somut ve yapıcı bir görüşme yaptık.”

Türkiye-Bahreyn Karma Ekonomik Komisyon Toplantısı’na katılarak iki ülke arasındaki ekonomik ilişkileri derinlemesine ele aldığımız, ticari ilişkilerimizin önündeki engellerin aşılmasını sağlayacak adımları detaylı bir şekilde tartıştığımız önemli bir toplantı gerçekleştirdik. pic.twitter.com/3ZrFVZ6Do5

— Dr.Nureddin NEBATİ🇹🇷 (@NureddinNebati) March 31, 2022

Bakan Nebati, KKTC Maliye Bakanı Sunat Atun ile görüştü

 

Bakan Nebati’den 1 Milyon İstihdam Projesi’ne ilişkin açıklama

 

Nebati: Müjdelerimiz yakında

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.