Galatasaray’dan Paris Saint-Germain kararı!

Spor Toto Üstün Lig’in 6’ncı haftasında Kasımpaşa’yı 3-2 mağlup eden Galatasaray’da yeni transfer Icardi takımda yer almadı. Icardi’nin transfer sürecinin tamamlanmasıyla sarı-kırmızılı kulübün Fransız grubu PSG ile ilgili yol haritası muhakkak oldu.

PSG İLE BAĞLAR GÜÇLENECEK

Milliyet’in haberine nazaran, Galatasaray ile Paris Saint-Germain ortasında Mauro Icardi’nin transferiyle başlayan ilgi büyüyerek devam edecek. İki kulüp ortasında başlayan sıcak temaslar ve bağ böylelikle daha da gelişecek.

Buna nazaran bundan sonraki süreçte Galatasaray ile PSG ortasında oyuncu alışverişi başta olmak üzere birçok hususta iki kulüp ortak hareket edecek. Bu köprünün kurulmasında geçen dönem kısa bir müddet Galatasaray’a danışmanlık hizmeti veren ve daha sonra PSG ile anlaşan ünlü futbol adamı Luis Campos’un tesirli olduğu öğrenildi.

OLUMLU TESİRLERİ BEKLENİYOR

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur’un da bu durumu kullanıp çok uygun kurallarda Icardi transferini gerçekleştirdiği belirtildi. Dünya çapında tanınan Fransız kulübü PSG ile kurulan bu yakınlığın sarı-kırmızılılara önümüzdeki periyotlarda bilhassa transferde olumlu tesirlerinin beklendiği bildirildi.

Icardi örneğindeki üzere birçok ünlü ismin Galatasaray forması giyebileceği vurgulanıyor. Ayrıyeten saha içi ve saha dışı tertipler üzere birçok çalışmanın birlikte yürütülebileceği kaydediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.