Gönül Dağı’nın Dilek’i kan kustu! İşte Diziye veda edecek olan Gülsim Ali İlhan’ın ağzını bozan soru

TRT1’in en çok izlenen dizileri ortasında yer alan Gönül Dağı, başarılı takımı ile her hafta merak uyandırmaya devam ediyor. Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın oynadığı diziden geçtiğimiz günlerde makûs haber gelmişti. Diziden ayrılacağı konuşulan Gülsim Ali İlhan, birinci kez sessizliği bozdu. İşte İlhan’ı isyan ettiren şey.

DİZİYE VEDA EDEN DİLEK’TEN BİRİNCİ ATILIM

Balıkesir’de çekilen dizi büyük bir ilgi yakalarken, dizinin baş rol oyuncusu Dilek karakterine can veren Gülsim Ali İlhan’dan berbat haber geldi. Argümanlara nazaran İlhan’ın Anadolu hayatına alışamadığı için diziden çıkacağı söylendi. Gelecek hafta son kere dizide yer alacak İlhan’ın yerine ise kimin geleceği merak konusu oldu. Tartışmalar hakkında şimdi bir açıklama yapmayan İlhan’dan öteki bir atılım geldi. İlhan, adeta çılgına döndü.

GÜLSİM ALİ İLHAN: HERKES FİLTRE VE ESTETİKLİ

Milliyet’in haberine nazaran; hoş oyuncu kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan hoş oyuncu televizyon dünyası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hoşluğu ile dikkatleri üzerine çeken Bulgaristan asıllı Gülsim Ali İlhan Gönül Dağı dizisinde en çok konuşulan oyuncular ortasına girdi. Diziden adaptasyon meselesinden ötürü ayrılacağı konuşulurken, İlhan bu savlar hakkında şimdi bir açıklama yapmadı. Oyunculuk bölümü ve hayatı hakkında özel açıklamalarda bulunan İlhan, bilhassa son devirlerde artan estetik operasyonları hakkında enteresan bir yorumda bulundu. İlhan, estetik ve filtreye net halini koyarak, estetik yapanları sinirlendirecek bir yorumda bulundu.

“Herkes filtreli ve estetikli diyen” İlhan, ekran ve toplumsal medyadaki hoşluk algısını şöyle kıymetlendirdi:

“Güzellik baskısını biz mi bu kadar büyüttük sanki? Hoşluk diye bir şey kalmadı. Herkes fotoşoplu, filtreli ve estetikli. Ben bunlara karşıyım. Gencecik kızların hatta erkeklerin de bu kadar çok kendileri dışında üzere biri olmalarından tasa duyuyorum. Tahminen beşerler beni yargılayacak bilmiyorum. Lakin ben gördüklerimi ve hissettiklerimi paylaşıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.