Halsey’in Türkiye’deki birinci konseri için geri sayım başladı

Ashley Nicolette Frangipanei, yani bilinen sahne ismiyle Halsey, Türkiye’deki birinci konseri için geri sayıma başladı. Halsey, 3 Eylül Cumartesi akşamı İstanbul’daki KüçükÇiftlik Park’ta konser verecek.

İstanbullu müzikseverlerle buluşacak olan Amerikalı yıldızdan evvel özel konuk olarak Abby Roberts gecenin açılışını yapacak. Biletleri günler öncesinden tükenen ve merakla beklenen konser için sonlu sayıda bilet satışa çıktı.

Son albümü “If I Can’t Have Love, I Want Power”la büyük beğeni toplayan Halsey, hamilelik ve doğum sürecinden sonra çıktığı birinci turnenin İstanbul ayağında KüçükÇiftlik Park’ı dolduran binlerce hayranına müzik, dans ve cümbüş dolu bir akşam yaşatacak. Gecenin açılışını ise toplumsal medyada milyonlarca takipçisi olan ve “Paramaniac” isimli EP’si ile dikkatleri üzerine çeken Abby Roberts yapacak.

”ANNE OLDUKTAN SONRA ÇIKACAĞI BİRİNCİ TURNESİ”

Anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı, baba tarafından ise Afrika-Amerika kökenli olan Halsey, farklı kültürlerden izler taşıyan sahnesinde enerjik bir performansa imza atıyor. Pandemiden ve anne olduktan sonra çıkacağı birinci turnesine çok sevdiğini tekraren lisana getirdiği Türkiye’yi ekleyen dünyaca müzikçi, başta Billboard Hot 100 olmak üzere müzik listelerini alt üst eden hitleriyle sahnede olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.