İstifasının istendiği öne sürülmüştü! AK Partili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la fotoğrafını paylaştı

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube programına konuk olan AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Birleşik Arap Emirlikleri ile yeniden geliştirilmeye çalışılan ilişkilere ilişkin açıklamalarıyla gündem olmuştu.

BAE ÇIKIŞI GÜNDEM YARATTI

ÖMER ÇELİK: ÖZKAN’IN BEYANLARI PARTİMİZİN GÖRÜŞLERİNİ YANSITMAMAKTADIR

AK Partili Özkan’ın açıklamaları partide kriz yaratırken Sözcü Ömer Çelik’ten dikkat çeken bir çıkış gelmişti. Çelik gece yarısı paylaşımında “Grup Başkanvekilimiz Sn Cahit Özkan’ın Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri ilişkilerine dair beyanları partimizin görüşlerini yansıtmamaktadır. Türkiye-BAE ilişkileri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve BAE Devlet Başkanı Muhammed bin Zayed El Nahyan’ın ortak iradesiyle karşılıklı güven ve saygıya dayalı olarak ilerlemektedir” demişti.

İSTİFASININ İSTENDİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Bu açıklamaların ardından AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın partisinden istifa etmesi istendiği ileri sürülmüştü. Gazeteci İsmail Saymaz yaptığı paylaşımda, “Öğrendiğim kadarıyla AK Parti’de, Grup Başkanvekili Cahit Özkan’dan istifa etmesi istendi. Ancak Özkan, direniyor” ifadesini kullandı.

ERDOĞAN’LA FOTOĞRAFINI ŞİİRLE PAYLAŞTI

Birkaç gündür sessizliğini koruyan Özkan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir fotoğrafını paylaşan Özkan, tweet’ine “Beden ölür, çürür, cana bakın siz. Kim kiminle yürür, ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar. Haktan hakikatten yana bakın siz. #AbdurrahimKarakoç” notunu düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.