Kaan Boşnak: Çıkan haberler gerçek dışı ve iftira

Son periyodun tanınan müzik kümelerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz ’un solisti olan Kaan Boşnak, hakkında çıkan eşine şiddet uyguladığı tezleri ile başı kaygıda.

Kaan Boşnak 2020 yılında organizatör Başak Ceylan Torun ile dünya konutuna girmiş ve bu evlilikten bir çocuğu olmuştu. Boşanma etabında olan çift hakkında şiddet tezleri ortaya çıkmıştı.

“Gerçek dışı haber ve iftiralar”

Başak Ceylan Torun’un şiddete uğradığı savları haberlere yansınken müzikçi Kaan Boşnak savlarla ilgili birinci kez konuştu.

Avukatı aracılığı ile bir açıklama yapan Boşnak, “Basına yansıyan ve kamuoyuna servis edilen gerçek dışı haber ve iftiralardan, sizlerle birlikte ve eş vakitli olarak haberdar olmuş durumdayız” dedi.

“Bu iftiraların muhatapları ile müvekkilimiz, Ulu Türk Mahkemeleri önünde hesaplaşacaktır”

İHA’ya nazaran Ayrıyeten Boşnak’ın avukatı Ayşegül Mermer, “Fiziksel ve ruhsal şiddetin gerçek mağdurunun müvekkilimiz Kaan Boşnak olduğu bu süreçte, kamuoyunun hassasiyetlerini suiistimal etme saiki güden ve müvekkilimizin kişilik hakları ile prestijini amaç alan gerçek dışı tezlere karşı yasal yollara acilen başvurulacaktır. Bu iftiraların muhatapları ile müvekkilimiz, Büyük Türk Mahkemeleri önünde hesaplaşacaktır. Bu çerçevede Bakırköy Aile Mahkemeleri nezdinde önlem talepli yapılan birinci müracaatımız lehimize sonuçlanmış olup bu da haklılığımızın birinci göstergesidir. Bu süreçte, bilhassa müvekkilimizin oğlunun ruhsal sıhhatinin etkilenmemesi ismine gerekli bilgi ve dokümanları sırf mahkemelerle paylaşmayı uygun buluyor, bu sebeple birebir objektif davranışı ve hassasiyeti siz bedelli basın mensuplarından da beklemekteyiz” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.