Kardeşlerim bomba üzere dönüyor! Akif Atakul’dan flaş spoiler…

NG Medya imzalı, birinci kısmı 20 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosu Gül Abus Semerci tarafından hazırlanan Kardeşlerim, yeni dönemde da fırtına üzere esmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete’nin yer aldığı dizi, anne-babasız kalan 4 kardeşin kıssasını anlatıyor.

Anne ve babalarını kaybettikten sonra hayata tutunmaya çalışan kardeşlerin yeni dönemde başlarına ne geleceği ise merak ediliyor.

Oldukça genç bir oyuncu takımına sahip olan diziyle alakalı yeni dönem tüyosu, Celil Nalçakan’dan geldi.

Akif Atakul karakterini canlandıran Celil Nalçakan, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile hayranlarını heyecanlandırdı.

Akif Atakul’dan Kardeşlerim paylaşımı

Hem oyunculuğu hem de sempatik tutumlarıyla dikkati çeken Celil Nalçakan, yeni dönem çekimlerine az kaldığının sinyalini verdi.

Yeni döneme dair senaryoyu okumaya başlayan Celil Nalçakan, “Yeni dönemin birinci kısmını okudum şimdi… AMAN DİYORUM! #Kardeşlerim” tweetini attı.

Başarılı oyuncunun bu tweeti hayranları heyecanlandırırken, yeni dönemde nefes kesecek olayların yer alacağına dair telaffuzlar gündeme geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.