Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu’nu Yayına Davet Etti!

Oğuzhan Uğur, Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu kendisine gelen yoğun talep doğrultusunda ‘Mevzular Açık Mikrofon’ programına davet etti. 

Kılıçdaroğlu seçimin ikinci tura kalmasının ardından Twitter’dan gençlere seslenmişti.

Gençleri mücadeleye davet eden Kılıçdaroğlu, AK Parti iktidarı için “ceberut” nitelemesini kullanmıştı.

Oğuzhan Uğur’dan Kılıçdaroğlu’na yayın teklifi geldi!

Uğur, ikinci tur için yapılacak net söylemlerin gençlere duyurulması için Kılıçdaroğlu’na seslendi ve şu ifadeleri kullandı ?

‘Sayın Kılıçdaroğlu’nu arayıp söyleyebilirdim bunu ama buraya yazmayı daha uygun buldum.

Kemal Bey, gençler sizi Mevzular Açık Mikrofona bekliyor. Uzun zamandır bekliyorlar, fakat seçimin ikinci tura kalmasıyla bu beklenti telefonlarımızı kilitleyecek boyuta ulaştı. Seçim gecesi yaşandığı söylenen veri krizini, anketleri sormak, ikinci tur için yapılacak net söylemleri duymak istiyorlar.

Bu sebeple sizi tekrar davet ediyoruz.

Kimileri programımıza katılan gençleri “Babala kitlesi” diye başlıklandırıp, liderlerinin yanlış cevaplarını ya da kötü performanslarını örtmeye çalışsa da, Mevzular Açık Mikrofon bugüne kadar memleketin her köşesinden birçok farklı partiye gönül vermiş, cebine para sokuşturulmamış, eline soru verilmemiş başlığını kendi koymuş 7200 genç ağırladı.

Gördüğünüz yüzler, duyduğunuz sorular, birilerinin değil, memleketimizin gençlerine aitti. Gerçek sorular duymak, ve hatta belki de gençlerden fikir almak için… Buyurmaz mısınız?’

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*