Sevmek Zamanı yok mu, neden yok, bitti mi? 25 Temmuz Bu akşam Sevmek Zamanı dizisi var mı, yok mu, final mi yaptı?

Sevmek Zamanı, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 20 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban’ın üstlendiği, senaryosunu Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı Türk yapımı dram ve romantik türdeki televizyon dizisi. Sevmek Zamanı yok mu, neden yok, bitti mi? 25 Temmuz Sevmek Zamanı filmi yok mu, final mi yaptı?

SEVMEK ZAMANI BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK?

Sevmek Zamanı dizisi geçtiğimiz hafta 5. bölümüyle final yapmıştı. Bundan dolayı bugün ATV’de Sevmek Zamanı dizisi ekranlara gelmeyecek. Dizi sezon finali değil tamamen final yapmıştır.

SEVMEK ZAMANI KONUSU NEDİR?

Firuze, çağdaş bir Külkedisi’dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan’la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan’ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.

SEVMEK ZAMANI OYUNCU KADROSU

İlhan Şen : Kağan Kerimoğlu

Deniz Işın : Firuze Yavuz

Serenay Aktaş : Leyla Kerimoğlu

Toprak Can Adıgüzel : Feryat Yavuz

Beran Soysal : Mehmet

Muttalip Müjdeci : Muhsin

Çağdaş Onur Öztürk : Taner Çeliker

Nimet İyigün : Zeynep Kerimoğlu

Onur Gözeten : Ömer

Derya Pınar Ak : Çiğdem

Ozan Yiğit : Serdar

Zeynep Oymak : Ayşegül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.