Striptiz kulübü faturası bankacıları yaktı

Striptiz kulübü faturası bankacıları yaktı

Alman Deutsche Bank, striptiz kulübüne gidip faturayı da bankaya ödetmek isteyen yöneticilerini kovdu. Bloomberg’in konuya yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre bankanın ABD’deki eski hisse senedi piyasaları şefi Ben Darsney’in de aralarında bulunduğu dört üst düzey bankacıyı kovduğu belirtildi.

Frankfurt merkezli bankanın bir sözcüsü, Bloomberg’e gönderdiği e-postada “Deutsche Bank, olası suistimal iddialarını kapsamlı ve önyargısız bir şekilde araştırıyor. Davranış kurallarımızın veya şirket politikamızın ihlallerine göz yummayız ve koşulların ciddiyetine uygun şekilde düzeltici önlemler alırız” ifadeleri yer aldı.

Kovulan diğer isimlerden Ravi Raghunathan’ın da müdür pozisyonunda olduğu, Brandon Sun’ın yönetici, Daniel Gaona’nın müdür yardımcısı pozisyonda çalıştığı kaydedildi.

Faturanın 1000 dolardan az olduğu iddiası

New York Post’ta yer alan haberde ise, söz konusu bankacıların bir banka müşterisiyle birlikte şubat ayında bir striptiz kulübüne gittikleri, faturayı da iş harcaması olarak göstermek istedikleri aktarıldı. Haberde, faturanın 1000 dolardan az olduğu iddia edildi.

Deutsche Bank: Savaş M&A anlaşmalarını sadece geciktirdi

 

Deutsche Bank tepkilerin ardından Rusya’dan çıkıyor

 

Deutsche Bank Rusya’da kalmaya kararlı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.