Türkiye’nin konuştuğu çocuk cinayetinin görüntülerine Odatv ulaştı… Mavi perde ele verdi

Ankara’da geçtiğimiz günlerde sokakta cesedi bulunan Rayyan Hassım adındaki çocuğun akrabası Muna Elyas tarafından kaçırıldığı ve tanıştığı bir taksicinin evinde çocuğu boğarak öldürdüğü ortaya çıktı.

TAKSİCİNİN EVİNE GİTTİ

Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucunda olayla ilgili yeni bilgilere ulaşıldı.

Muna Elyas yeğeni Rayyan Hassım’ı kaçırdıktan sonra Taner P. adındaki bir taksiciyle tanıştı. Taner P. kadınla çocuğa yemek ısmarladıktan sonra ikisini de evine götürdü.

Taner P. ile Muna Elyas bir odada cinsel ilişkiye girerken çocuk ağlamaya başladı. Çocuğun odasına giden Muna Elyas, Rayyan Hassım’ı boğarak öldürdü.

Muna Elyas çocuğun öldüğünü anladıktan sonra evden kaçtı. Taksici ise cesedi alarak sokakta bir direğin dibine bıraktı.

MAVİ PERDE ELE VERDİ

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri kadını tespit ederek gözaltına aldı. İfadesinde suçunu itiraf eden kadın Keçiören’de mavi perdeli evi olan bir taksiciye gittiğini söyledi.

Emniyet ekipleri kadının verdiği bilgiler üzerine 120 saat kamera kayıtlarını izledi. 200’ün üzerinde kişiyle görüşüldü ve çevrede tarifi uyan bütün evlerde inceleme yapıldı. Balkonunda söz konusu mavi çarşaf asılı bir evden şüphelenildi bu adrese girildiğinde Taner P. gözaltına alındı. Taner P. ifadesinde olayı doğruladu ve tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Muna Elyas ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.