Yolda yürüyen bayanı tokatladı, mahalleliden dayak yedi

İstanbul Şişli’de bir şahıs kaldırımda yürüyen bir bayana yaklaşıp tokat attı. Bayanın neye uğradığını şaşırdığı olayda, vatandaşların reaksiyon gösterdiği şahıs ise orta sokakta darp edildi. Bayanın eşi olduğunu argüman eden şahıs olay yerinden uzaklaşırken bayanın ve şahsın emniyete rastgele bir şikayette bulunmadıkları öğrenildi.

Şişli Gülbahar Mahallesi’nde geçen Pazartesi günü saat 22.30 sıralarında bir bayan kaldırımda yürüdüğü esnada gerisinden bir şahıs yaklaştı.

Şahıs bayana bir anda sert bir biçimde tokat attı. Neye uğradığını şaşıran bayan bir mühlet durduktan sonra yoluna devam ederken, bayanı tokatladığını gören vatandaşlar ise şahsa reaksiyon gösterdi.

Şahsın peşini bırakmayan vatandaşlar, onu tutup bir orta sokağa götürdü. Adam burada bir müddet darp edildikten sonra cadde de gerisinden yaklaşan bir şahıstan uçan tekme yedi.

Şahıs eşi olduğunu argüman ettiği bayanla öbür istikametlere gerçek yürüyerek olay yerinden uzaklaştı. Yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Öte yandan bayanın ve şahsın emniyete rastgele bir şikayette bulunmadıkları öğrenildi. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.