Kurşunlanan Güzellik Merkezinin Önünde Poz Veren Ece Ronay’dan Açıklama: İbretialem Olsun!

Fenomen Ece Ronay’ın sahibi olduğu güzellik merkezleri geçtiğimiz günlerde kurşunlanmıştı. Ronay, bu olaydan eski eşini sorumlu tuttuğunu söylemişti. Öte yandan Ronay’ın henüz güzellik merkezinin camlarındaki kurşun izleri dururken, önünde verdiği pozlar kafaları karıştırmıştı.

Ece Ronay, kurşun izli bu fotoğraflara dair açıklamalarda bulundu.

Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından bazı güzellik merkezi sahipleri ve fenomenler de mercek altına alınmıştı.

Dilan ve Engin Polat’ın kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklanmasının ardından yaklaşık 600 fenomen de mercek altına alınmıştı. Sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmayan bir isim de fenomen ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay olmuştu.

Ece Ronay, Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından kendi güzellik merkezinden elde ettiği kazancı açıklamış, Polat’ın kendiisne rol model olduğunu açıklamıştı.

2. Sayfa’nın konuğu olan Ece Ronay, güzellik merkezinden elde ettiği kazancı açıklamış, bir arabası bile olmadığın belirtmişti. Güzellik merkezi işine girmeden önce Dilan Polat’ın bir şubesini açmak istediğini belirten isim, daha sonra kendi adıyla devam etmeye karar vermişti.

Geçtiğimiz günlerde ise fenomen Ece Ronay’ın güzellik merkezlerine silahlı saldırı gerçekleştirildi.

Ronay’ın öncelikle Gebze’de bulunan ardından Bağdat Caddesi’nden bulunan güzellik merkezlerine silahlı saldırı gerçekleştirildi. Ronay, bu olayın ardından yaptığı açıklamalarda  ‘Bu eylemin kimlere hizmet ettiği aşikar’ ifadelerini kullanmıştı.

Ece Ronay daha sonra kurşunlanan güzellik merkezinin önünde verdiği pozlarla dikkat çekti.

Ronay’ın verdiği pozlarda güzellik merkezinin camlarının henüz değiştirilmediği dikkatlerden kaçmamıştı. Ece Ronay’ın verdiği bu ‘iddialı’ pozlar birçok kişinin kafasında soru işareti bırakmıştı.

Ece Ronay’ın kurşun detaylı bu pozlarına ise sosyal medyadan yorum yağmıştı.

Kimileri bunun bir ‘rest çekme’ olduğunu düşünürken kimileri de ‘göz boyama’ olduğunu düşünmüştü.

Ece Ronay, kurşun izlerinin dikkatleri çekmesi üzerine paylaşımına dair bir açıklamada bulundu: “İbreti alem olsun diye…”

Ronay, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda ‘Hemen söyleyim neden camlarımı yaptırmadığımı. İstanbul’un göbeğinde bir kadının dükkanı kurşunlandı. Failleri bulunana kadar kesinlikle değiştirmeyeceğim. İbretialem olsun diye böyle kalsın.’ ifadelerini kullandı.

“Buyurun arkadaşlar, İstanbul’un göbeğindeyiz. Teşekkürler.” ??

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*