Ünlü Kripto Balinası’ndan Çarpıcı Bitcoin ve PEPE Tahminleri!

Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, lider kripto Bitcoin’e bakış açısını güncelliyor. Analist, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine beklenenden daha erken ulaşacağını öngörüyor. Ayrıca analist, Shiba Inu rakibi PEPE için görünümü paylaşıyor.

Analist Bitcoin için ATH tarihini geri çekti!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa hafta içinde tam bir rollercoaster yolculuğu yaptı. Hafta sonuna doğru ilerlerken kırmızılar yanmaya başladı. Bununla birlikte, analistlere göre bunda bir sorun yok. Kaleo, takma isimli kripto analist, Bitcoin’in daha önce düşündüğünden daha kısa sürede tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) ulaşacağına inandığını söylüyor. Analist, artık BTC’nin önümüzdeki yılın ortasında ATH’lere ulaşacağını tahmin ediyor. Bu bağlamda Kaleo, şu açıklamayı yapıyor:

Yavaş ama emin adımlarla bu gerçekleşiyor. Burada tezde yapacağım tek düzeltme, yeni Bitcoin ATH’lerini orijinal tezde belirtilenden biraz daha erken (2024 sonu / 2025 başı yerine 2024 ortası) görmenin beni şok etmeyeceğidir.

Kaynak: Kaleo

Tüm yıldızlar 2024’ün özel olması için sıralanıyor!

Analist ayrıca, yakın zamanda 40.000 dolar seviyesine geçici bir düşüş yaşanmasına rağmen Bitcoin’in yükseliş trendinde kaldığını söylüyor. Kaleo, “Yaşadığımız son düşüş, büyük bir parabolik uzantının ardından sağlıklı bir düzeltmeden başka bir şey değildi. Yükselişe devam etmeden önce önümüzdeki bir ya da iki ay boyunca muhtemelen içinde işlem göreceğimiz yeni bir aralığın üst ve alt sınırlarını belirlediğimize inanıyorum.” diyor. Ayrıca analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Hisse senetleri yeni ATH’lere tırmanmaya devam ederken, önümüzdeki ay bir BTC ETF onayı alırsak, Bitcoin’in fiyat keşfi yoluna devam etmesini yavaşlatan hiçbir şey görmüyorum. Nisan ayındaki halving’i da eklersek, müthiş bir yıla hazırız demektir. 2024/2025 çok parlak geçecek.

Kaynak: Kaleo

Analist, en büyük teknoloji şirketlerini içeren Invesco QQQ Trust’ın (QQQ) mevcut güçlü performansının Bitcoin’de yükselişe geçmek için bir başka neden olduğuna inanıyor. Çünkü ona göre bu, yatırımcıların önümüzdeki ay onay alması muhtemel bir spot Bitcoin ETF’lere göstereceği ilginin seviyesini gösteriyor. Bu doğrultuda analist, şu yorumu yapıyor:

Teknoloji endeksi yeni ATH’ler basmanın eşiğinde. Bunun, Bitcoin için potansiyel bir ETF onayına (ve belki de ETH’den çok sonra değil) ve Bitcoin’in kısa bir süre sonra halving’ine kadar gerçekleşmesi çılgınca. Tüm yıldızlar 2024’ün özel olması için sıralanıyor.

Kaynak: Kaleo

Kaleo: Bu ana kadar PEPE için long pozisyona girmeyeceğim!

Ardından analist, mem-coin‘in yükseliş trendinin bozulmasının ardından Pepe (PEPE)’ye bakış açısını güncelliyor. Bu bağlamda Kaleo, Shiba Inu rakibi PEPE için şu öngörüsünü paylaşıyor:

Şimdilik, PEPE için ATH’lere dönüş senaryosu geçersiz. Bir miktar yükseliş ivmesi ve 0,0000018 doların geri kazanıldığını görene kadar long pozisyona girmeyeceğim. Bu aralığın tabanına 0,000001 dolara yakın bir geri dönüş görmek sürpriz olmaz.

Kaynak: Kaleo

Bu arada PEPE, yazı sırasında günlük bazda %4,5 kayıpla 0,000001374 dolardan işlem görüyordu. PEPE, son yedi günde %10’un üzerinde düşüş gösterdi. Bununla birlikte meme coin’i aylık grafiğinde yaklaşık %14 kazanç kaydetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*